Telekomunikacja

Globalny zasięg, multimedialność i interaktywność to najważniejsze cechy, dzięki którym Internet i inne usługi telekomunikacyjne odgrywają obecnie bardzo ważną rolę nie tylko w obrocie gospodarczym, ale i życiu społecznym w wielu krajach świata.

Spółka STIMO od wielu lat prowadzi działalność telekomunikacyjną na podstawie uzyskanego wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, zaś w ramach stworzonej grupy kapitałowej ustawicznie zwiększa zasięg sieci własnej Stimo.NET i obszar działalności na terenie kraju.

Jeżeli jesteś użytkownikiem domowym, lub prowadzisz firmę, komunikujesz się ze światem, bądź chcesz wyprzedzić konkurencję, albo też reprezentujesz instytucję lub jednostkę samorządową, a może wymieniasz dużą ilość informacji w postaci elektronicznej – ta oferta jest dla Ciebie!

W pionie TELEKOMUNIKACJA działalność skupiamy na dwóch aktywnościach zdefiniowanych jako:

Zestaw produktów (Internet, Telewizja, Telefon) doskonale dopasowanych dla potrzeb Domu, Biznesu i Operatorów internetowych.

Szczegóły oferty dostępne na https://stimo.net/

Usługa skierowana do firm i instytucji, które potrzebują wydajnych i bezpiecznych połączeń pomiędzy oddziałami, lub innymi jednostkami rozproszonymi terytorialnie.

Może być świadczona na bazie infrastruktury światłowodowej sieci Stimo.NET i/lub infrastruktury innych krajowych Operatorów telekomunikacyjnych. Podobnie jak w usługach Stimo.NET Biznes usługi transmisji danych cechuje podwyższona gwarancja jakości świadczonych usług (SLA) i kompleksowa obsługa oraz Wsparcie i Serwis Techniczny.

Realizacje

Stimo + Wilki Krosno = speedway dużych prędkości

W kwietniu 2023 roku na stadionie i w obiektach klubu żużlowego Cellfast Wilki Krosno uruchomiliśmy nowoczesną infrastrukturę teletransmisyjną, której ważnym elementem jest sieć WiFi 6 od Cambium Networks - jednego z globalnych liderów w obszarze łączności bezprzewodowej.

Realizacje

"Cyfrowa Gmina" - nowoczesne rozwiązania w Urzędzie Gminy Milicz

W czerwcu 2023 roku zrealizowaliśmy dla Urzędu Gminy Milicz zamówienie publiczne na dostawę sprzętu teleinformatycznego oraz modernizację sieci LAN w ramach programu grantowego Cyfrowa Gmina finansowanego z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020

Realizacje

Ustrzyki Dolne - darmowy dostęp WiFi w 13-tu trudnych lokalizacjach

Ustrzyki Dolne to liczący 12 tysięcy mieszkańców ośrodek miejski, położony w południowo - wschodniej części województwa podkarpackiego. Często nazywane zimową stolicą Podkarpacia, a to za sprawą klimatu i lokalizacji, które sprzyjają długiemu okresowi zalegania śniegu na stokach narciarskich. Jednak turyści zaglądają w okolice Ustrzyk Dolnych przez cały rok ponieważ na terenie gminy istnieją znakomite warunki do uprawiania różnych form turystyki przez okrągły rok.

Realizacje

Krosno - nowy standard darmowego dostępu WiFi dla mieszkańców

KROSNO miasto w południowo-wschodniej Polsce z bogatą historią wykorzystało program WiFi4EU dla rozwoju darmowych sieci dostępowych dla swoich mieszkańców i turystów. Perła dawnej Galicji zachwyca architekturą i bogatą historią. Z dumą prezentujące swój dorobek architektury Krosno to również kolebka polskiego hutnictwa szkła i przemysłu naftowego, gdzie swoją działalność rozwijało wielu światowej sławy wynalazców i prekursorów techniki.

Realizacje

Rozwój społeczeństwa informacyjnego w Czeladzi - budowa sieci PIAP

Miasto Czeladź leży w północno-wschodniej części województwa śląskiego, w obszarze miast składających się na Aglomerację Katowicką (Górnośląski Okręg Przemysłowy). Powierzchnia miasta wynosi ok. 1640 ha, a liczba mieszkańców wynosi ok. 33 500 (dane z 2010 r.).

Kontakt z nami

nasz dział obsługi klienta
chętnie odpowie na Państwa pytania

13 420 10 30

formularz kontaktowy

Dumnie wspieramy
Wilki Krosno