Tradycja i nowoczesność to sprawdzony duet

Milicz to miasto i gmina w województwie dolnośląskim, z bogatą historią i piękną tradycją sięgającą prawdopodobnie już 7 tys. lat przed naszą erą od kiedy na jej terenach pojawiło się osadnictwo. Współcześnie Milicz rozwija się gospodarczo, turystycznie, kulturalnie, oświatowo i sportowo a dbają o to kreatywni samorządowcy inwestując i unowocześniając infrastrukturę. Potwierdzeniem tego faktu jest wykonana przez STIMO dostawa sprzętu teleinformatycznego oraz modernizacja sieci LAN w ramach programu Cyfrowa Gmina.

Cele, wyzwania i rezultaty

Nasze zadanie polegało na modernizacji oraz rozbudowie infrastruktury teleinformatycznej w siedzibie Urzędu Gminy. Głównym celem było zwiększenie zasięgu i efektywności sieci wewnętrznej dla świadczenia coraz bardziej zaawansowanych usług cyfrowych, wdrożenie najnowszej generacji systemu bezpieczeństwa sieci i rozwiązanie problemów z backupem danych. Największym wyzwaniem była realizacja projektu, w szczególności robót instalatorskich w warunkach pracującego na swoich pełnych obrotach obiektu. Bardzo dobra współpraca z Zamawiającym i bogate doświadczenie w realizacji podobnych projektów także i tym razem okazały się kluczowe dla osiągnięcia końcowego sukcesu, czego potwierdzeniem są referencje udzielone nam przez Inwestora.

Obejrzyj Film
Promujący projekt

Realizacje

Jesteśmy dostawcą usług w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej i teletechnicznej

Przekonaj się jak przyjazne mogą być inwestycje w tych obszarzach, gdy na każdym ich etapie możesz liczyć na partnera, który rozumie i szanuje Twoje priorytety

Realizacje

Stimo + Wilki Krosno = speedway dużych prędkości

W kwietniu 2023 roku na stadionie i w obiektach klubu żużlowego Cellfast Wilki Krosno uruchomiliśmy nowoczesną infrastrukturę teletransmisyjną, której ważnym elementem jest sieć WiFi 6 od Cambium Networks - jednego z globalnych liderów w obszarze łączności bezprzewodowej.

Realizacje

"Cyfrowa Gmina" - nowoczesne rozwiązania w Urzędzie Gminy Milicz

W czerwcu 2023 roku zrealizowaliśmy dla Urzędu Gminy Milicz zamówienie publiczne na dostawę sprzętu teleinformatycznego oraz modernizację sieci LAN w ramach programu grantowego Cyfrowa Gmina finansowanego z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020

Realizacje

Ustrzyki Dolne - darmowy dostęp WiFi w 13-tu trudnych lokalizacjach

Ustrzyki Dolne to liczący 12 tysięcy mieszkańców ośrodek miejski, położony w południowo - wschodniej części województwa podkarpackiego. Często nazywane zimową stolicą Podkarpacia, a to za sprawą klimatu i lokalizacji, które sprzyjają długiemu okresowi zalegania śniegu na stokach narciarskich. Jednak turyści zaglądają w okolice Ustrzyk Dolnych przez cały rok ponieważ na terenie gminy istnieją znakomite warunki do uprawiania różnych form turystyki przez okrągły rok.

Realizacje

Krosno - nowy standard darmowego dostępu WiFi dla mieszkańców

KROSNO miasto w południowo-wschodniej Polsce z bogatą historią wykorzystało program WiFi4EU dla rozwoju darmowych sieci dostępowych dla swoich mieszkańców i turystów. Perła dawnej Galicji zachwyca architekturą i bogatą historią. Z dumą prezentujące swój dorobek architektury Krosno to również kolebka polskiego hutnictwa szkła i przemysłu naftowego, gdzie swoją działalność rozwijało wielu światowej sławy wynalazców i prekursorów techniki.

Dumnie wspieramy
Wilki Krosno

Kontakt z nami

nasz dział obsługi klienta
chętnie odpowie na Państwa pytania

13 420 10 30

formularz kontaktowy