O NAS

STIMO istnieje od 2005 roku. Od jednoosobowej działalności gospodarczej dzięki wytrwałej pracy, oraz kontynuacji działalności z pełną sukcesją prawną, organizacyjną i funkcjonalną poprzez Spółkę Jawną (2007) do Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością (2018) systematycznie umacnia swoją pozycję rynkową należąc do grona dynamicznie rozwijających się firm ICT (ang. Information and Communication Technologies) w Polsce.

a

Od początku działalności koncentrujemy się na planowaniu, realizacji projektów i rozwiązań teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych, a także integracji systemów sieciowych na rynku krajowym oraz zagranicznym.

W całym tym okresie regularnie inwestujemy także w rozwój zasobów technicznych, technologicznych, oraz wykonawczych poprzez poszerzanie kompetencji zawodowych naszego Zespołu.

Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii skutecznie realizujemy nawet najbardziej złożone projekty teleinformatyczne podejmując się wdrożeń zaawansowanych technologii dla najbardziej wymagających Klientów.

W ich znakomitym gronie znajdują się przedstawiciele wielu dziedzin i sektorów rynku: instytucji administracji publicznej, operatorów telekomunikacyjnych, korporacji czy małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Pozytywne opinie i rekomendacje Klientów stanowią nie tylko miarę wartości naszego biznesu, ale potwierdzają zaufanie jakim nas obdarzają.

Wiarygodność STIMO budujemy na podstawowych wartościach takich jak uczciwość, odpowiedzialność, szacunek czy zwykła codzienna uprzejmość.

To sposób w jaki komunikujemy się nie tylko z naszymi partnerami w biznesie, ale i ze sobą nawzajem.STIMO angażuje się również w działalność dobroczynną i charytatywną. Wspieramy osoby potrzebujące, oraz  lokalne inicjatywy sportowe i rekreacyjne.

Dołącz i TY do grona zadowolonych Klientów STIMO!

Realizacje

Ustrzyki Dolne - darmowy dostęp WiFi w 13-tu trudnych lokalizacjach

Ustrzyki Dolne to liczący 12 tysięcy mieszkańców ośrodek miejski, położony w południowo - wschodniej części województwa podkarpackiego. Często nazywane zimową stolicą Podkarpacia, a to za sprawą klimatu i lokalizacji, które sprzyjają długiemu okresowi zalegania śniegu na stokach narciarskich. Jednak turyści zaglądają w okolice Ustrzyk Dolnych przez cały rok ponieważ na terenie gminy istnieją znakomite warunki do uprawiania różnych form turystyki przez okrągły rok.

Realizacje

Krosno - nowy standard darmowego dostępu WiFi dla mieszkańców

KROSNO miasto w południowo-wschodniej Polsce z bogatą historią wykorzystało program WiFi4EU dla rozwoju darmowych sieci dostępowych dla swoich mieszkańców i turystów. Perła dawnej Galicji zachwyca architekturą i bogatą historią. Z dumą prezentujące swój dorobek architektury Krosno to również kolebka polskiego hutnictwa szkła i przemysłu naftowego, gdzie swoją działalność rozwijało wielu światowej sławy wynalazców i prekursorów techniki.

Realizacje

Rozwój społeczeństwa informacyjnego w Czeladzi - budowa sieci PIAP

Miasto Czeladź leży w północno-wschodniej części województwa śląskiego, w obszarze miast składających się na Aglomerację Katowicką (Górnośląski Okręg Przemysłowy). Powierzchnia miasta wynosi ok. 1640 ha, a liczba mieszkańców wynosi ok. 33 500 (dane z 2010 r.).

Realizacje

Budowa społeczeństwa obywatelskiego w Gminie Kłaj

Gmina Kłaj to gmina wiejska w powiecie wielickim, w województwie małopolskim. Zajmuje powierzchnię 8262 ha z czego ok. połowę stanowią lasy Puszczy Niepołomickiej. Ze względu na położenie i ukształtowanie gmina jest zaliczana do najmniej skażonych w woj. małopolskim, i znalazła się w czołówce gmin polskich szczególnie dbających o ochronę środowiska przyrodniczego.

Realizacje

Eliminacja wykluczenia cyfrowego w Gminie Zagórz

Największy projekt infrastruktury LTE na Podkarpaciu oraz jeden z największych na obszarze całej Polski.

Kontakt z nami

nasz dział obsługi klienta
chętnie odpowie na Państwa pytania

13 420 10 30

formularz kontaktowy

Dumnie wspieramy
Wilki Krosno