Wataha Krosno i ich zaskakująca historia

Wilki Krosno to klub sportowy, na który składa się bogata historia, nowoczesne zarządzanie, klasowi zawodnicy, oddani sponsorzy i wierni kibice. Z umiejętnego dopasowania tych elementów w krótkim czasie krośnieńska Wataha otwarła nowy rozdział swojej historii dołączając do elity speedway’a w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce i najlepszej żużlowej lidze świata - PGE Ekstraliga.

Rozumiejąc rosnącą roli technologii w dzisiejszym świecie Zarząd klubu wśród licznych inwestycji postawił także na nowoczesną infrastrukturę teleinformatyczną, która zapewni dostęp do informacji i komunikacji i usprawni obsługę zawodów nie tylko własnemu teamowi, ale i zaangażowanym służbom, mediom i przybyłym gościom

Rozwiązanie

STIMO posiada wieloletnie doświadczenie w projektach IT, propaguje, skutecznie implementuje i integruje rozwiązania teleinformatyczne oraz telekomunikacyjne głównie dla sektora MŚP, administracji publicznej i edukacji.

Po szczegółowej analizie posiadanej infrastruktury i potrzeb klubu przygotowaliśmy koncepcję a po akceptacji Zarządu wybudowaliśmy nowoczesne środowisko wraz z siecią WiFi6 na bazie Cambium Networks, która wyróżnia się w zapewnianiu łączności bezprzewodowej firmom, społecznościom i miastom na całym świecie.

Efekt końcowy naszej pracy zyskał bardzo dobre opinie wśród użytkowników a włodarze Wilków podnosząc poprzeczkę adaptacji nowoczesnych technologii czują się prekursorami w żużlowej elicie o czym warto przeczytać w studium przypadku przygotowanym wspólnie z Cambium Networks

Obejrzyj Film
Promujący projekt

Realizacje

Jesteśmy dostawcą usług w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej i teletechnicznej

Przekonaj się jak przyjazne mogą być inwestycje w tych obszarzach, gdy na każdym ich etapie możesz liczyć na partnera, który rozumie i szanuje Twoje priorytety

Realizacje

Stimo + Wilki Krosno = speedway dużych prędkości

W kwietniu 2023 roku na stadionie i w obiektach klubu żużlowego Cellfast Wilki Krosno uruchomiliśmy nowoczesną infrastrukturę teletransmisyjną, której ważnym elementem jest sieć WiFi 6 od Cambium Networks - jednego z globalnych liderów w obszarze łączności bezprzewodowej.

Realizacje

"Cyfrowa Gmina" - nowoczesne rozwiązania w Urzędzie Gminy Milicz

W czerwcu 2023 roku zrealizowaliśmy dla Urzędu Gminy Milicz zamówienie publiczne na dostawę sprzętu teleinformatycznego oraz modernizację sieci LAN w ramach programu grantowego Cyfrowa Gmina finansowanego z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020

Realizacje

Ustrzyki Dolne - darmowy dostęp WiFi w 13-tu trudnych lokalizacjach

Ustrzyki Dolne to liczący 12 tysięcy mieszkańców ośrodek miejski, położony w południowo - wschodniej części województwa podkarpackiego. Często nazywane zimową stolicą Podkarpacia, a to za sprawą klimatu i lokalizacji, które sprzyjają długiemu okresowi zalegania śniegu na stokach narciarskich. Jednak turyści zaglądają w okolice Ustrzyk Dolnych przez cały rok ponieważ na terenie gminy istnieją znakomite warunki do uprawiania różnych form turystyki przez okrągły rok.

Realizacje

Krosno - nowy standard darmowego dostępu WiFi dla mieszkańców

KROSNO miasto w południowo-wschodniej Polsce z bogatą historią wykorzystało program WiFi4EU dla rozwoju darmowych sieci dostępowych dla swoich mieszkańców i turystów. Perła dawnej Galicji zachwyca architekturą i bogatą historią. Z dumą prezentujące swój dorobek architektury Krosno to również kolebka polskiego hutnictwa szkła i przemysłu naftowego, gdzie swoją działalność rozwijało wielu światowej sławy wynalazców i prekursorów techniki.

Dumnie wspieramy
Wilki Krosno

Kontakt z nami

nasz dział obsługi klienta
chętnie odpowie na Państwa pytania

13 420 10 30

formularz kontaktowy