Infrastruktura to klucz

Dla operatorów telekomunikacyjnych, firm produkcyjno-usługowych, developerów i inych instytucji, które planują inwestycje w tym zakresie kluczowe jest:

osiąganie wskaźników realizacji celów (w szczególności przy zaangażowaniu środków z Funduszy Europejskich POPC, KPO oraz FERC), dotrzymywanie terminów, optymalizacja kosztów, zachowanie zgodności z przepisami oraz zapewnienie odpowiednich zasobów ludzkich

Co nas wyróżnia?

Aby zminimalizować ryzyka wynikające z powyższych wyzwań można albo utrzymywać i rozwijać zasoby i kompetencje własnej organizacji, lub wybrać partnerstwo z dostawcami dysponującymi odpowiednim potencjałem.
Przekonaj się jak przyjazne mogą być inwestycje w obszarze ICT, gdy na każdym ich etapie możesz liczyć na partnera, który:
  • efektywnie buduje infrastrukturę teletechniczną i telekomunikacyjną niezależnie od skali inwestycji
  • kompleksowo projektuje, wykonuje i utrzymuje (linie napowietrzne, podbudowy słupowe, kanalizacje techniczne, przyłącza światłowodowe, doziemne linie telekomunikacyjne, wewnątrz budynkowe sieci miedziane, światłowodowe i instalacje teletechniczne)
  • dzięki swojej efektywności zwiększa Twoja przewagę konkurencyjną
  • ma pod ręką niezbędne zasoby, tj. ludzi, wiedzę, własne biuro projektowe i park maszyn
  • wyróżnia się prostym procesem decyzyjnym

20 lat

Doświadczenie

TAK

Efektywność

>50 os.

Zespół

Obejrzyj Film
Promujący projekt

Realizacje

Jesteśmy dostawcą usług w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej i teletechnicznej

Przekonaj się jak przyjazne mogą być inwestycje w tych obszarzach, gdy na każdym ich etapie możesz liczyć na partnera, który rozumie i szanuje Twoje priorytety

Realizacje

Stimo + Wilki Krosno = speedway dużych prędkości

W kwietniu 2023 roku na stadionie i w obiektach klubu żużlowego Cellfast Wilki Krosno uruchomiliśmy nowoczesną infrastrukturę teletransmisyjną, której ważnym elementem jest sieć WiFi 6 od Cambium Networks - jednego z globalnych liderów w obszarze łączności bezprzewodowej.

Realizacje

"Cyfrowa Gmina" - nowoczesne rozwiązania w Urzędzie Gminy Milicz

W czerwcu 2023 roku zrealizowaliśmy dla Urzędu Gminy Milicz zamówienie publiczne na dostawę sprzętu teleinformatycznego oraz modernizację sieci LAN w ramach programu grantowego Cyfrowa Gmina finansowanego z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020

Realizacje

Ustrzyki Dolne - darmowy dostęp WiFi w 13-tu trudnych lokalizacjach

Ustrzyki Dolne to liczący 12 tysięcy mieszkańców ośrodek miejski, położony w południowo - wschodniej części województwa podkarpackiego. Często nazywane zimową stolicą Podkarpacia, a to za sprawą klimatu i lokalizacji, które sprzyjają długiemu okresowi zalegania śniegu na stokach narciarskich. Jednak turyści zaglądają w okolice Ustrzyk Dolnych przez cały rok ponieważ na terenie gminy istnieją znakomite warunki do uprawiania różnych form turystyki przez okrągły rok.

Realizacje

Krosno - nowy standard darmowego dostępu WiFi dla mieszkańców

KROSNO miasto w południowo-wschodniej Polsce z bogatą historią wykorzystało program WiFi4EU dla rozwoju darmowych sieci dostępowych dla swoich mieszkańców i turystów. Perła dawnej Galicji zachwyca architekturą i bogatą historią. Z dumą prezentujące swój dorobek architektury Krosno to również kolebka polskiego hutnictwa szkła i przemysłu naftowego, gdzie swoją działalność rozwijało wielu światowej sławy wynalazców i prekursorów techniki.

Dumnie wspieramy
Wilki Krosno

Kontakt z nami

nasz dział obsługi klienta
chętnie odpowie na Państwa pytania

13 420 10 30

formularz kontaktowy