Infrastruktura

Wydajna, bezpieczna i spójna infrastruktura teleinformatyczna nie jest celem i wartością samą w sobie, ale ma być skutecznym narzędziem do zapewnienia elastyczności, efektywności działania a przez to budowania przewagi konkurencyjnej w każdej firmie i organizacji.

czytaj więcej

STIMO to kompetentny i doświadczony zespół, który dzięki partnerstwu ze światowymi liderami wśród dostawców nowoczesnych technologii z powodzeniem podejmuje się realizacji nawet najtrudniejszych projektów. 

Naszą ofertę kierujemy do przedstawicieli biznesu różnych branż, krajowych operatorów telekomunikacyjnych, regionalnych i lokalnych dostawców usług, a także samorządów, spółdzielni i innych podmiotów realizujących lub planujących inwestycje w obszarze teleinformatyki.

Co nas wyróżnia?

 • Wysoka jakość i pełne zaangażowanie
 • Zdolność do całościowej realizacji inwestycji „pod klucz”
 • Samodzielność, tj. wykonywanie zasobami własnymi:
 • audytów, projektów technicznych wykonawczych i budowlanych,
 • robót budowlanych i instalacyjno-montażowych,
 • dostaw i wdrożeń zaawansowanych technologii teleinformatycznych,
 • usług monitorowania, utrzymywania i serwisowania infrastruktury 24/7/365.
 • Elastyczność i konkurencyjność cenowa
 • Profesjonalny i doświadczony Zespół

Zakres świadczonych usług

 • Analiza potrzeb lub założeń techniczno-ekonomicznych
 • Planowanie i projektowanie 
 • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji (projekty budowlane/wykonawcze, opinie i ekspertyzy, konsultacje i uzgodnienia do pozwoleń, decyzji administracyjnych)
 • Kosztorysowanie
 • Roboty budowlano-instalacyjne
 • Pełnienie nadzoru autorskiego
 • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
 • Dostawa wyposażenia informatycznego
 • Integracja systemów i sieci
 • Wsparcie i serwis techniczny

Kompleksowo realizujemy inwestycje związane z budową sieci telekomunikacyjnych opartych o technologie światłowodowe i radiowe, oraz infrastruktury teletechnicznej wewnątrz budynkowej.

Posiadamy doświadczoną kadrę kierowniczą ze stosownymi uprawnieniami i doświadczeniem w zakresie planowania, przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych, oraz wykwalifikowane ekipy wykonawcze.

Dobieramy, instalujemy i konfigurujemy w docelowym środowisku informatycznym zaawansowane rozwiązania z zakresu transmisji danych:

w sieciach LAN/WLAN, bezpieczeństwa i ochrony zasobów, punktu wymiany ruchu w tym punktów styku z Internetem, oraz platform serwerowych i komunikacyjnych.

Zapewniamy dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń IT takich jak serwery, macierze, biblioteki, przełączniki sieciowe, komputery stacjonarne i przenośne, urządzenia peryferyjne, oraz oprogramowanie systemowe i biurowe.

Wartością dodaną są usługi wsparcia technicznego przed i po sprzedażnego dla Klientów, możliwość przygotowania sprzętu wg wymagań, jak również serwis sprzętu komputerowego, urządzeń drukujących, zasilaczy awaryjnych, oraz innych urządzeń peryferyjnych.

Przestój, usterka a nawet awaria nie są już zagrożeniem dla ciągłości pracy systemów w Twojej firmie jeśli korzystasz z naszych usług Wsparcia i Serwisu Technicznego.

Prawidłowe utrzymanie systemów i stały monitoring infrastruktury teleinformatycznej to szeroki wachlarz usług zapewniający stabilność i pozwalający na optymalizację kosztów Twojej organizacji.

Usługi streamingowe polegające na transmisji obrazu i dźwięku „na żywo” przez Internet do wielu równoczesnych odbiorców zyskują na popularności w ostatnim czasie.

Świadczone są przez nas w oparciu o dedykowane serwery i specjalizowane oprogramowanie na portalach: www.stimotion.pl i www.obradyonline.pl. Usługi są dostępne w atrakcyjnych pakietach abonamentowych, lub jako „Infrastructure as a Service”.

Realizacje

Jesteśmy dostawcą usług w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej i teletechnicznej

Przekonaj się jak przyjazne mogą być inwestycje w tych obszarzach, gdy na każdym ich etapie możesz liczyć na partnera, który rozumie i szanuje Twoje priorytety

Realizacje

Stimo + Wilki Krosno = speedway dużych prędkości

W kwietniu 2023 roku na stadionie i w obiektach klubu żużlowego Cellfast Wilki Krosno uruchomiliśmy nowoczesną infrastrukturę teletransmisyjną, której ważnym elementem jest sieć WiFi 6 od Cambium Networks - jednego z globalnych liderów w obszarze łączności bezprzewodowej.

Realizacje

"Cyfrowa Gmina" - nowoczesne rozwiązania w Urzędzie Gminy Milicz

W czerwcu 2023 roku zrealizowaliśmy dla Urzędu Gminy Milicz zamówienie publiczne na dostawę sprzętu teleinformatycznego oraz modernizację sieci LAN w ramach programu grantowego Cyfrowa Gmina finansowanego z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020

Realizacje

Ustrzyki Dolne - darmowy dostęp WiFi w 13-tu trudnych lokalizacjach

Ustrzyki Dolne to liczący 12 tysięcy mieszkańców ośrodek miejski, położony w południowo - wschodniej części województwa podkarpackiego. Często nazywane zimową stolicą Podkarpacia, a to za sprawą klimatu i lokalizacji, które sprzyjają długiemu okresowi zalegania śniegu na stokach narciarskich. Jednak turyści zaglądają w okolice Ustrzyk Dolnych przez cały rok ponieważ na terenie gminy istnieją znakomite warunki do uprawiania różnych form turystyki przez okrągły rok.

Realizacje

Krosno - nowy standard darmowego dostępu WiFi dla mieszkańców

KROSNO miasto w południowo-wschodniej Polsce z bogatą historią wykorzystało program WiFi4EU dla rozwoju darmowych sieci dostępowych dla swoich mieszkańców i turystów. Perła dawnej Galicji zachwyca architekturą i bogatą historią. Z dumą prezentujące swój dorobek architektury Krosno to również kolebka polskiego hutnictwa szkła i przemysłu naftowego, gdzie swoją działalność rozwijało wielu światowej sławy wynalazców i prekursorów techniki.

Kontakt z nami

nasz dział obsługi klienta
chętnie odpowie na Państwa pytania

13 420 10 30

formularz kontaktowy

Dumnie wspieramy
Wilki Krosno