Realizacja inwestycji budowy sieci szerokopasmowej

Tym razem wykonaliśmy inwestycję budowy sieci szerokopasmowej w technologii światłowodowej i radiowej LTE na podkarpaciu. Projekt został zrealizowany na zlecenie Gminy Zagórz i jest największą inwestycją tego typu na podkarpaciu i jedną z większych w Polsce – jej wartość przekroczyła kwotę 5 mln złotych.

Wiedza i doświadczenie

Zamawiający, a zarazem Inwestor docenił wiedzę i doświadczenie, zaangażowanie a także umiejętności organizacyjno-logistyczne naszego Zespołu.

W naszej inwestycji najważniejsza była komunikacja, zrozumienie potrzeb naszej gminy oraz terminowa realizacja. Firma Stimo doskonale zrealizowała zamierzone cele.

Ernest Nowak, Burmistrz Gminy Zagórz

5.1

milionów złotych wartości inwestycji

42

wybudowane węzły infrastruktury IT

537

przeszkolonych osób

210

dostarczonych stanowisk komputerowych

Gmina Zagórz

Gmina miejsko – wiejska Zagórz położona jest w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, w powiecie sanockim. Jest bieszczadzką gminą rozpościerającą się na styku Karpat Wschodnich i Zachodnich, Dołów Jasielsko – Sanockich i Bieszczadów. Sam Zagórz często określany jest bramą Bieszczadów. Leży on na południowo-wschodnim krańcu Polski w dolinie rzeki Osławy i potoku Tarnawki.

Obejrzyj Film
Promujący projekt

Realizacje

Ustrzyki Dolne - darmowy dostęp WiFi w 13-tu trudnych lokalizacjach

Ustrzyki Dolne to liczący 12 tysięcy mieszkańców ośrodek miejski, położony w południowo - wschodniej części województwa podkarpackiego. Często nazywane zimową stolicą Podkarpacia, a to za sprawą klimatu i lokalizacji, które sprzyjają długiemu okresowi zalegania śniegu na stokach narciarskich. Jednak turyści zaglądają w okolice Ustrzyk Dolnych przez cały rok ponieważ na terenie gminy istnieją znakomite warunki do uprawiania różnych form turystyki przez okrągły rok.

Realizacje

Krosno - nowy standard darmowego dostępu WiFi dla mieszkańców

KROSNO miasto w południowo-wschodniej Polsce z bogatą historią wykorzystało program WiFi4EU dla rozwoju darmowych sieci dostępowych dla swoich mieszkańców i turystów. Perła dawnej Galicji zachwyca architekturą i bogatą historią. Z dumą prezentujące swój dorobek architektury Krosno to również kolebka polskiego hutnictwa szkła i przemysłu naftowego, gdzie swoją działalność rozwijało wielu światowej sławy wynalazców i prekursorów techniki.

Realizacje

Rozwój społeczeństwa informacyjnego w Czeladzi - budowa sieci PIAP

Miasto Czeladź leży w północno-wschodniej części województwa śląskiego, w obszarze miast składających się na Aglomerację Katowicką (Górnośląski Okręg Przemysłowy). Powierzchnia miasta wynosi ok. 1640 ha, a liczba mieszkańców wynosi ok. 33 500 (dane z 2010 r.).

Realizacje

Budowa społeczeństwa obywatelskiego w Gminie Kłaj

Gmina Kłaj to gmina wiejska w powiecie wielickim, w województwie małopolskim. Zajmuje powierzchnię 8262 ha z czego ok. połowę stanowią lasy Puszczy Niepołomickiej. Ze względu na położenie i ukształtowanie gmina jest zaliczana do najmniej skażonych w woj. małopolskim, i znalazła się w czołówce gmin polskich szczególnie dbających o ochronę środowiska przyrodniczego.

Realizacje

Eliminacja wykluczenia cyfrowego w Gminie Zagórz

Największy projekt infrastruktury LTE na Podkarpaciu oraz jeden z największych na obszarze całej Polski.

Dumnie wspieramy
Wilki Krosno

Kontakt z nami

nasz dział obsługi klienta
chętnie odpowie na Państwa pytania

13 420 10 30

formularz kontaktowy