STIMO najlepszym partnerem HUAWEI w technologiach bezprzewodowych!

W dniach 28-29 października br.  w podwarszawskim Serocku odbyło się spotkanie partnerów i dystrybutorów firmy HUAWEI, globalnego dostawcy rozwiązań teleinformatycznych. Po raz pierwszy HUAWEI Enterprise Channel Congress dla regionu Europy centralnej, wschodniej i Skandynawii miał miejsce w Polsce. Ponad 250 przedstawicieli firm z branży ICT, przybyłych z 10 krajów zapoznało się z wizją HUAWEI na najbliższe lata i planami rozwojowymi dla poszczególnych linii produktowych. Obecność i prelekcja Prezydenta Regionu CEE & Nordic – Pana Jim Lu (Yong), oraz innych wysokich przedstawicieli HUAWEI najlepiej świadczy o randze wydarzenia.

Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu była uroczysta, wieczorna gala, w czasie której najlepsi partnerzy HUAWEI otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Z ogromną satysfakcją informujemy, iż w kategorii technologii bezprzewodowych uzyskaliśmy tytuł

THE BEST WIRELESS SERVICE PARTNER OF 2013

na Europę środkowo-wschodnią i Skandynawię

To prestiżowe wyróżnienie jest nie tylko potwierdzeniem doskonałej znajomości rozwiązań HUAWEI, ale także innowacyjnego podejścia do współczesnych wyzwań w dziedzinie ICT, oraz wyjątkowych kompetencji i wysokiego zaangażowania w realizacji najbardziej złożonych projektów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z HUAWEI Enterprise Channel Congress.